• 1.JPG
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.JPG
  • 5.JPG

 

Pies na ślub

 

Ludzie są w stanie wymyślić dzisiaj wiele dziwnych rzeczy, a prześciganie się w wymyślaniu niestandardowych prezentów ślubnych czy komunijnych osiąga nieraz mistrzowski poziom. Co jednak, jeśli ktoś wpadnie na pomysł kupienia komuś psa w prezencie ślubnym? Przede wszystkim musimy mieć pewność, że para młoda lubi zwierzęta, że będzie chciała zatrzymać tego psa, ma odpowiednie warunki mieszkaniowe oraz że będzie wiedziała, jak się takim psem zająć, a także będzie chciała się tego zadania podjąć.

 

Jakiego psa wybrać?

 

Jeśli zdecydowaliśmy, że to właśnie pies będzie prezentem ślubnym, trzeba wybrać odpowiednią rasę. Owczarki niemieckie długowłose to doskonali towarzysze w zasadzie dla każdego, ponieważ są mają radosne usposobienie i zwyczajnie uwielbiają przebywanie z ludźmi, natomiast nie ma na świecie niczego słodszego niż owczarki niemieckie szczeniaki

 

Gdzie można kupić psa?

 

Najlepszym miejscem, żeby kupić psa, zawsze jest hodowla owczarków niemieckich ponieważ pracują tam profesjonaliści, doskonale znający się i na psach i na ludziach, dzięki czemu dobór odpowiedniego psiaka nie nastręczy wielu trudności. W hodowli będzie można od razu zasięgnąć informacji o odpowiednim ich karmieniu czy pielęgnowaniu. Jeżeli para młoda nie miała wcześniej zwierzęcia, tego typu rady i wskazówki przekazane przez osoby kompetentne, mogą okazać się najlepszym dla nich punktem wyjścia.

 

Owczarki niemieckie szczeniaki - czy warto je tresować?

Wydaje się, że jeżeli chcemy, aby nasz pies był grzeczny i inteligentny, by zachowywał się odpowiednio na spacerach z nami, nie gonił za innymi zwierzętami ani nie hałasował, kiedy nie ma takiej potrzeby, wystarczy oddać go do odpowiedniej szkółki, kiedy jest jeszcze mały. Faktycznie, wszystkie psy, więc na przykład owczarki niemieckie długowłose swoją naukę zaczynają już w pierwszych tygodniach życia, a uczą się wtedy przede wszystkim od swojej mamy oraz rodzeństwa.

 

 

Człowiek też jest ważny

Owczarki niemieckie długowłose  to zwierzęta niezwykle inteligentne, jednak aby były posłuszne i odpowiednio wytresowane, trzeba do tego przygotować również… człowieka. Właściciel również musi wykazywać się odpowiednią postawą względem psa, aby wymuszać na nim pewnie właściwe zachowania. W zasadzie ten punkt jest obowiązkowym, jeśli chcemy, żeby nasze szkolenia były efektywne i długotrwałe. Ważne jest też zachowanie nie tylko właściciela, ale wszystkich domowników.

 

Hodowla owczarków niemieckich długowłosych 

Miejscem, skąd powinniśmy wziąć naszego psiaka powinna być przede wszystkim hodowla, ponieważ jest to legalne miejsce, z którego możemy zdobyć naszego zwierzaka. W hodowli możemy również zasięgnąć wszystkich niezbędnych informacji na temat tresury naszego psa i okoliczności, w jakich powinna się ona odbywać. Najczęściej również przy hodowlach znajdują się szkółki tresury dla psów, z których można skorzystać.

 

 

Czego nie powinien jeść owczarek niemiecki długowłosy?

Aż trudno uwierzyć, że istnieje całkiem spora lista produktów, których nie powinien spożywać nasz pies, szczególnie jeśli jest to pies należący do ras dużych. Te mają szczególnie wrażliwe na zjadany pokarm żołądki. Podanie mu konkretnego produktu bądź wprowadzenie go do stałej diety może spowodować trwałe uszkodzenie zdrowia naszego pupila.

Lista niebezpiecznych produktów

Na liście niebezpiecznych produktów, których owczarek niemiecki długowłosy nie powinien jeść, są przede wszystkim kości drobiowe, popularnie podawane psom na wsiach. Mimo iż kości są gładkie, po ich złamaniu stają się bardzo ostrymi elementami, które mogą uszkodzić przewód pokarmowy zwierzęcia, rozdzierając go lub się niego wbijając. Na czarnej liście znajdują się również owoce, które są źle trawione przez te w przeważającej części mięsożerne zwierzęta. Dla przykładu – winogrona oraz rodzynki zawierają trujące dla nich składniki, a cytrusy, takie jak pomarańcze czy grapefruity powodują silne wymioty.

Gdzie szukać pomocy?

Jeżeli nie mamy pewności, co nasze zwierzę powinno jeść, a czego powinno unikać, możemy zapytać odpowiednich ludzi. Najczęściej hodowla owczarków niemieckich długowłosychto odpowiednie miejsce, aby zapytać o tego typu rady. Najlepiej o dietę swojego psa zapytać w momencie jego zakupu. Będziemy mieć wtedy pewność, że psu nie brakuje żadnych wartości odżywczych.

Większość z nas kocha zwierzęta, przebywanie z nimi i dzielenie z nimi każdego dnia, dobrych oraz złych chwil. Wiele z nas też decyduje się na zakup zwierzęcia, jeśli posiada odpowiednie warunki mieszkaniowe. Są też ludzie, którzy bardzo pragną mieć zwierzęta w domu, ale zastanawiają się czy miejskie środowisko jest dla nich odpowiednie.

 

Owczarki niemieckie hodowla – zapytaj tutaj

Życie w miastach nie wyklucza dzisiaj nikogo z posiadania ukochanego zwierzaka, nawet jeśli jest on dosyć sporych gabarytów. Wystarczy odpowiednio dobrać rasę do warunków mieszkalnych i do naszego własnego usposobienia. Owczarki niemieckie długowłose to jedne z najodpowiedniejszych kandydatów na takie stanowisko ze względu na swoje dobre maniery, przyjemne usposobienie i wręcz nienaganne maniery.

 

Owczarki niemieckie szczeniaki  – któż by ich nie kochał?

Jeśli decydujemy się na psa w domu, najlepiej jest zakupić szczeniaka, którego będziemy mogli nauczyć odpowiednich zachowań. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że pies nie będzie załatwiał się w domu czy psocił lub obgryzał mebli. Dodatkowo tresowane w hodowlach zwierzęta będą nieocenionym towarzyszem nie tylko w czasach naszej pełnej sprawności ruchowej, ale również na starość, bowiem kiedy nie będziemy mieli odpowiedniego refleksu na przykład podczas przechodzenia przez ulicę, nasz towarzysz z pewnością zaopiekuje się nami tak jak my nim, kiedy on dorastał.

 

 

Nasze Psy

Derma Avax Hof

Urodzona: 8.08.2009r.
Ojciec: Faxo v. Fichtenschlag
Matka: Rachel Avax Hof

 
berso

Berso Wilcze Serce

Urodzony: 27.12.2009r.
Ojciec:Sharm Avax Hof
Matka: Nilia Wilcze Serce

astra

Astra Malikowa Zagroda

Urodzona: 20.08.2012r.
Ojciec: Berso Wilcze Serce
Matka: Derma Avax Hof

conti

Conti Malikowa Zagroda

Urodzona: 26.09.2014r.
Ojciec: Berso Wilcze Serce
Matka: Derma Avax Hof

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ACW
PUK
conti

NAPISZ DO NAS

Joomla forms builder by JoomlaShine

Dane Teleadresowe

Początek strony