• 1.JPG
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.JPG
  • 5.JPG

Czy owczarki niemieckie długowłose to dobra rasa?

Utarło się już przekonanie, że najlepszym przyjacielem człowieka jest właśnie pies. Zwykle na świecie istnieją dwa typu ludzi: ci, którzy uważają, że jest to absolutna prawdą oraz ci, którzy raczej uważają za najlepszych przyjaciół koty, a nie psy. Jeśli jednak zdecydujemy się na chęć posiadania psa, warto wziąć pod uwagę jego cechy charakteru, aby odpowiadały naszym, wtedy nasza więź z psem będzie jeszcze głębsza. Na przykład owczarki niemieckie długowłose  to idealni towarzysze dla ludzi aktywnych, pełnych wigoru oraz energii do działania.

 

Na jakie cechy należy zwracać uwagę?

Przede wszystkim należy brać pod uwagę cechy, jakie są charakterystyczne dla danej rasy, wtedy będziemy mieć pewność, że dana rasa jest odpowiednia dla nas. Jeśli lubimy raczej kanapowe życie, odpowiedni będzie nas nas mops, jeśli z kolei jesteśmy bardzo aktywni, dobrze sprawdzi się husky. Jeśli chcemy mieć towarzysza na złe i dobre, najlepiej będzie kupić owczarki niemieckie szczeniaki 

 

Gdzie najlepiej kupić takie psy?

Możliwości jest oczywiście kilka, najlepiej i najprościej jest jednak szukać ich w Internecie, ponieważ większość takich miejsc, jak hodowla owczarków niemieckich długowłosych posiadają w sieci swoje własne strony internetowe. Można oczywiście szukać również ich na portalach społecznościowych, portalach ogłoszeniowych bądź popytać znajomych. Każdy z pewnością słyszał o takim miejscu jak to.

Nasze Psy

Derma Avax Hof

Urodzona: 8.08.2009r.
Ojciec: Faxo v. Fichtenschlag
Matka: Rachel Avax Hof

 
berso

Berso Wilcze Serce

Urodzony: 27.12.2009r.
Ojciec:Sharm Avax Hof
Matka: Nilia Wilcze Serce

astra

Astra Malikowa Zagroda

Urodzona: 20.08.2012r.
Ojciec: Berso Wilcze Serce
Matka: Derma Avax Hof

conti

Conti Malikowa Zagroda

Urodzona: 26.09.2014r.
Ojciec: Berso Wilcze Serce
Matka: Derma Avax Hof

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ACW
PUK
conti

NAPISZ DO NAS

Joomla forms builder by JoomlaShine

Dane Teleadresowe

Początek strony