• 1.JPG
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.JPG
  • 5.JPG

Owczarek niemiecki długowłosy hodowla  – co to znaczy?

Owczarki niemieckie to rasa bardzo popularna w Polsce i lubiana, przede wszystkim za cechy charakteru tych psów, ich ciekawe i radosne usposobienie, inteligencję, szybkie uczenie się nowych sztuczek i poleceń, a także ze względu na nawiązywanie przez nie dobrych relacji z otoczeniem, przede wszystkim z dziećmi i osobami starszymi. Hodowla, to miejsce, gdzie powinno się takich zwierząt szukać, jeśli chcemy takiego pieska kupić.

 

Hodowla owczarków niemieckich długowłosych  – gdzie jej szukać?

Możliwości na znalezienie dobrej hodowli jest oczywiście wiele, ale z największą pomocą przychodzi dzisiaj oczywiście Internet. Każda dobra hodowla owczarków niemieckich długowłosych posiada dzisiaj swoją stronę internetową, na której można znaleźć zdjęcia psów oraz szczeniąt, jakie się narodziły. Zwykle są też dane kontaktowe hodowli. W ten sposób można dowiedzieć się wielu pożytecznych rzeczy na temat tych zwierząt. W internecie można zawsze również sprawdzić opinie innych ludzi na temat danego hodowcy.

 

Na co powinniśmy zwracać uwagę?

Hodowcy również są różni, tak jak różni są choćby nasi pracodawcy. Ma to znaczenie w kwestii bazowego, podstawowego wychowania naszych psów, ponieważ zwierzę powinno mieć od maleńkości kształtowane odpowiednie zachowanie; musi też być traktowane odpowiednio, aby nie odczuwało strachu czy niechęci wobec ludzi. To wszystko z kolei zależy właśnie od nastawienia i podejścia do tematu przez hodowcę.

Nasze Psy

Derma Avax Hof

Urodzona: 8.08.2009r.
Ojciec: Faxo v. Fichtenschlag
Matka: Rachel Avax Hof

 
berso

Berso Wilcze Serce

Urodzony: 27.12.2009r.
Ojciec:Sharm Avax Hof
Matka: Nilia Wilcze Serce

astra

Astra Malikowa Zagroda

Urodzona: 20.08.2012r.
Ojciec: Berso Wilcze Serce
Matka: Derma Avax Hof

conti

Conti Malikowa Zagroda

Urodzona: 26.09.2014r.
Ojciec: Berso Wilcze Serce
Matka: Derma Avax Hof

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ACW
PUK
conti

NAPISZ DO NAS

Joomla forms builder by JoomlaShine

Dane Teleadresowe

Początek strony