• 1.JPG
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.JPG
  • 5.JPG

Owczarki niemieckie hodowlagdzie znaleźć najlepsze?

Jeszcze kilkadziesiąt lat temu trzeba się było nieźle naszukać, żeby znaleźć mało popularne wtedy hodowle owczarków niemieckich. Zwykle można je było znaleźć za pomocą ogłoszeń dawanych przez hodowców do lokalnej gazety. Dzisiaj czasy na szczęście się zmieniły i znalezienie ukochanego psiaka nie jest już takie trudne.

 

Owczarki niemieckie hodowlanajlepszy jest Internet

Jak się okazuje, najprostszym dzisiaj sposobem na znalezienie psiaka jest po prostu przejrzenie kilku stron internetowych oraz odpowiednie wpisanie frazy w wyszukiwarce internetowej. Wystarczy wpisać frazę: owczarek niemiecki długowłosy hodowlaa wyszukiwarka podaje nam nawet kilkadziesiąt różnych adresów, pod którymi możemy szukać nowego towarzysza.

 

Którą hodowlę wybrać?

Jak wszystko w Internecie, tak i hodowców można w bardzo prosty sposób sprawdzić. Wystarczy wyszukać opinii innych ludzi na temat danego hodowcy. Jeżeli kiedykolwiek zachowywał się on niewłaściwie względem kupujących czy względem samych zwierząt, na forum internetowym na pewno znajdzie się o tym niejedna wzmianka. Należy pamiętać, że jedynie dokładne sprawdzenie hodowcy da nam pewność, że nasz zwierzak przeżyje w dobrym zdrowiu wiele długich i szczęśliwych lat. Musimy pamiętać również, aby sprawdzić, czy nasz szczeniak przeszedł odpowiednie, okresowe szczepienia, niezbędne dla prawidłowego rozwoju.

 

 

Nasze Psy

Derma Avax Hof

Urodzona: 8.08.2009r.
Ojciec: Faxo v. Fichtenschlag
Matka: Rachel Avax Hof

 
berso

Berso Wilcze Serce

Urodzony: 27.12.2009r.
Ojciec:Sharm Avax Hof
Matka: Nilia Wilcze Serce

astra

Astra Malikowa Zagroda

Urodzona: 20.08.2012r.
Ojciec: Berso Wilcze Serce
Matka: Derma Avax Hof

conti

Conti Malikowa Zagroda

Urodzona: 26.09.2014r.
Ojciec: Berso Wilcze Serce
Matka: Derma Avax Hof

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ACW
PUK
conti

NAPISZ DO NAS

Joomla forms builder by JoomlaShine

Dane Teleadresowe

Początek strony