• 1.JPG
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.JPG
  • 5.JPG

Większość z nas kocha zwierzęta, przebywanie z nimi i dzielenie z nimi każdego dnia, dobrych oraz złych chwil. Wiele z nas też decyduje się na zakup zwierzęcia, jeśli posiada odpowiednie warunki mieszkaniowe. Są też ludzie, którzy bardzo pragną mieć zwierzęta w domu, ale zastanawiają się czy miejskie środowisko jest dla nich odpowiednie.

 

Owczarki niemieckie hodowla – zapytaj tutaj

Życie w miastach nie wyklucza dzisiaj nikogo z posiadania ukochanego zwierzaka, nawet jeśli jest on dosyć sporych gabarytów. Wystarczy odpowiednio dobrać rasę do warunków mieszkalnych i do naszego własnego usposobienia. Owczarki niemieckie długowłose to jedne z najodpowiedniejszych kandydatów na takie stanowisko ze względu na swoje dobre maniery, przyjemne usposobienie i wręcz nienaganne maniery.

 

Owczarki niemieckie szczeniaki  – któż by ich nie kochał?

Jeśli decydujemy się na psa w domu, najlepiej jest zakupić szczeniaka, którego będziemy mogli nauczyć odpowiednich zachowań. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że pies nie będzie załatwiał się w domu czy psocił lub obgryzał mebli. Dodatkowo tresowane w hodowlach zwierzęta będą nieocenionym towarzyszem nie tylko w czasach naszej pełnej sprawności ruchowej, ale również na starość, bowiem kiedy nie będziemy mieli odpowiedniego refleksu na przykład podczas przechodzenia przez ulicę, nasz towarzysz z pewnością zaopiekuje się nami tak jak my nim, kiedy on dorastał.

 

 

Nasze Psy

Derma Avax Hof

Urodzona: 8.08.2009r.
Ojciec: Faxo v. Fichtenschlag
Matka: Rachel Avax Hof

 
berso

Berso Wilcze Serce

Urodzony: 27.12.2009r.
Ojciec:Sharm Avax Hof
Matka: Nilia Wilcze Serce

astra

Astra Malikowa Zagroda

Urodzona: 20.08.2012r.
Ojciec: Berso Wilcze Serce
Matka: Derma Avax Hof

conti

Conti Malikowa Zagroda

Urodzona: 26.09.2014r.
Ojciec: Berso Wilcze Serce
Matka: Derma Avax Hof

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ACW
PUK
conti

NAPISZ DO NAS

Joomla forms builder by JoomlaShine

Dane Teleadresowe

Początek strony