• 1.JPG
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.JPG
  • 5.JPG

 

Owczarki niemieckie szczeniaki - czy warto je tresować?

Wydaje się, że jeżeli chcemy, aby nasz pies był grzeczny i inteligentny, by zachowywał się odpowiednio na spacerach z nami, nie gonił za innymi zwierzętami ani nie hałasował, kiedy nie ma takiej potrzeby, wystarczy oddać go do odpowiedniej szkółki, kiedy jest jeszcze mały. Faktycznie, wszystkie psy, więc na przykład owczarki niemieckie długowłose swoją naukę zaczynają już w pierwszych tygodniach życia, a uczą się wtedy przede wszystkim od swojej mamy oraz rodzeństwa.

 

 

Człowiek też jest ważny

Owczarki niemieckie długowłose  to zwierzęta niezwykle inteligentne, jednak aby były posłuszne i odpowiednio wytresowane, trzeba do tego przygotować również… człowieka. Właściciel również musi wykazywać się odpowiednią postawą względem psa, aby wymuszać na nim pewnie właściwe zachowania. W zasadzie ten punkt jest obowiązkowym, jeśli chcemy, żeby nasze szkolenia były efektywne i długotrwałe. Ważne jest też zachowanie nie tylko właściciela, ale wszystkich domowników.

 

Hodowla owczarków niemieckich długowłosych 

Miejscem, skąd powinniśmy wziąć naszego psiaka powinna być przede wszystkim hodowla, ponieważ jest to legalne miejsce, z którego możemy zdobyć naszego zwierzaka. W hodowli możemy również zasięgnąć wszystkich niezbędnych informacji na temat tresury naszego psa i okoliczności, w jakich powinna się ona odbywać. Najczęściej również przy hodowlach znajdują się szkółki tresury dla psów, z których można skorzystać.

 

 

Nasze Psy

Derma Avax Hof

Urodzona: 8.08.2009r.
Ojciec: Faxo v. Fichtenschlag
Matka: Rachel Avax Hof

 
berso

Berso Wilcze Serce

Urodzony: 27.12.2009r.
Ojciec:Sharm Avax Hof
Matka: Nilia Wilcze Serce

astra

Astra Malikowa Zagroda

Urodzona: 20.08.2012r.
Ojciec: Berso Wilcze Serce
Matka: Derma Avax Hof

conti

Conti Malikowa Zagroda

Urodzona: 26.09.2014r.
Ojciec: Berso Wilcze Serce
Matka: Derma Avax Hof

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ACW
PUK
conti

NAPISZ DO NAS

Joomla forms builder by JoomlaShine

Dane Teleadresowe

Początek strony