• 1.JPG
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.JPG
  • 5.JPG

 

Pies na ślub

 

Ludzie są w stanie wymyślić dzisiaj wiele dziwnych rzeczy, a prześciganie się w wymyślaniu niestandardowych prezentów ślubnych czy komunijnych osiąga nieraz mistrzowski poziom. Co jednak, jeśli ktoś wpadnie na pomysł kupienia komuś psa w prezencie ślubnym? Przede wszystkim musimy mieć pewność, że para młoda lubi zwierzęta, że będzie chciała zatrzymać tego psa, ma odpowiednie warunki mieszkaniowe oraz że będzie wiedziała, jak się takim psem zająć, a także będzie chciała się tego zadania podjąć.

 

Jakiego psa wybrać?

 

Jeśli zdecydowaliśmy, że to właśnie pies będzie prezentem ślubnym, trzeba wybrać odpowiednią rasę. Owczarki niemieckie długowłose to doskonali towarzysze w zasadzie dla każdego, ponieważ są mają radosne usposobienie i zwyczajnie uwielbiają przebywanie z ludźmi, natomiast nie ma na świecie niczego słodszego niż owczarki niemieckie szczeniaki

 

Gdzie można kupić psa?

 

Najlepszym miejscem, żeby kupić psa, zawsze jest hodowla owczarków niemieckich ponieważ pracują tam profesjonaliści, doskonale znający się i na psach i na ludziach, dzięki czemu dobór odpowiedniego psiaka nie nastręczy wielu trudności. W hodowli będzie można od razu zasięgnąć informacji o odpowiednim ich karmieniu czy pielęgnowaniu. Jeżeli para młoda nie miała wcześniej zwierzęcia, tego typu rady i wskazówki przekazane przez osoby kompetentne, mogą okazać się najlepszym dla nich punktem wyjścia.

Nasze Psy

Derma Avax Hof

Urodzona: 8.08.2009r.
Ojciec: Faxo v. Fichtenschlag
Matka: Rachel Avax Hof

 
berso

Berso Wilcze Serce

Urodzony: 27.12.2009r.
Ojciec:Sharm Avax Hof
Matka: Nilia Wilcze Serce

astra

Astra Malikowa Zagroda

Urodzona: 20.08.2012r.
Ojciec: Berso Wilcze Serce
Matka: Derma Avax Hof

conti

Conti Malikowa Zagroda

Urodzona: 26.09.2014r.
Ojciec: Berso Wilcze Serce
Matka: Derma Avax Hof

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ACW
PUK
conti

NAPISZ DO NAS

Joomla forms builder by JoomlaShine

Dane Teleadresowe

Początek strony